Регистрация домена UA

Введіть ім'я Вашого нового домену або кількох:

 
Расширенный поиск

Домен .ua є верхнім національним для України. Розміщення сайту в цій зоні вважається дуже престижним, адже таким чином можна підкреслити успішність компанії та рівень її розвитку. Домен .ua вказує чинним і потенційним клієнтам на те, що це фірма солідна, надійна і заслуговує на довіру. Зареєструвати його може власник торгової марки. При цьому назва компанії має відповідати доменному імені. Інакше кажучи, враховуються всі символи, у тому числі складається найменування торгової марки чи фірми.

Опис

Український національний домен функціонує вже понад чверть століття, починаючи з 1992 року. Його реєстрацію було виконано компанією Hostmaster. Відповідно до правил реєстру, купити домен у зоні .ua можуть виключно власники української торгової марки або міжнародної, яка здійснює свою діяльність на території нашої країни. Замовити його можна на перспективу ще до реєстрації бренду та створення власного сайту.

Придбати домен .ua – гарна ідея для тих, хто хоче заслужити на довіру активних користувачів інтернету в Україні. Адже він однозначно вказує на належність до вітчизняного ринку. Статистичні відомості реєстру вказують, що на даний момент домен .ua змогли зареєструвати менше 20 тисяч фірм, тоді як у зоні другого рівня числиться вже понад півмільйона абонентів.

Компанія ON-LINE LLC є офіційним реєстратором доменного імені .ua. У нас вся процедура проста, зручна та займає не більше 3 днів. Щоб стати власником домену, потрібно:

  • упевнитися, що потрібне ім'я є вільним;
  • подати заявку на сайт;
  • внести оплату.

Вартість реєстрації доменів. Також можна уточнити вартість послуг у менеджерів у телефонному режимі. Залишилися питання – дзвоніть, і фахівці обов'язково допоможуть!

Онлайн чат :) x

Выберите, пожалуйста, отдел, к которому хотели бы подключиться