Трансфер доменного імені

Перевірити домен на зайнятість і заповнити заявку на переведення домену.

Для передачі домена до нас на обслуговування, необхідно повідомити поточного реєстратора про своє бажання перевести домен. Можливо поточний реєстратор запитає наші ідентифікатори реєстратора. Переглянути їх можна на цій сторінці. За фактом завершення переведення домену він буде продовжений ще на рік від поточної дати закінчення.
Неможливо уявити собі бізнес в інтернеті без адреси сайту, що легко запам'ятовується і стабільної платформи. Однак багато підприємців, які заробляють на мережевих ресурсах, страждають через вибір власника доменної зони, що надає посередні послуги за високими розцінками. Багатьом здається, що єдиний раз зареєструвавшись, шляху назад немає. На щастя, це не так - з нами ви можете здійснити простий і зручний трансфер домена в найкоротші терміни, з подовженням на рік.

Зміна реєстратора не повинна вас лякати - якщо ціни і якість сервісу вашого партнера вас не влаштовують, подумайте про його заміну.

Вибираючи найкраще

Обслуговування сайту складне саме по собі, проте воно може ускладнитись через неякісний хостинг або високу вартість послуг провайдера домена. Однак більшість великих гравців на ринку не прагнуть забирати клієнтів один від одного, через що зміна реєстратора може перетворитися в дуже нудну, довгу і дорогу процедуру. Передача доменного імені з нашою допомогою пройде значно простіше і швидше завдяки таким процедурам:

  • — автоматизація процесу - від вас буде потрібно лише відправити наш ідентифікатор реєстратора своєму власникові;
  • — продовження терміну дії доменного імені на рік;
  • — відсутність періоду технічного обслуговування під час переведення.

Перенесення домена не повинно вас лякати - врешті решт, ведення бізнесу означає вибір найкращих партнерів. Якщо вас не влаштовує сервіс вашого провайдера, переходьте до нас. Вартість нашого сервісу повинна порадувати навіть не найбільших забезпечених власників сайтів. Будь-яке обслуговування по продовженню терміну дії імені та хостингу з нашою допомогою буде вимагати від вас мінімальної кількості часу і сил. Якщо вам потрібен інший реєстратор, не варто йти на компроміс - треба вибирати краще.

Онлайн чат :) x

Будь-ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись