Сертифікат на реєстрацію домена

Компанія "Bestname" надає можливість для клієнтів, які зареєстрували у нас домен, отримати доменний сертифікат.

Він містить інформацію про домен, власника і періоді делегування. Оформляється сертифікат на оригінальному фірмовому бланку з підписом і печаткою директора. Доменний сертифікат розташований на видному місці, підкреслить солідність Вашої фірми, а також буде прекрасним доповненням, якщо домен придбаний в подарунок!

Сертифікат може бути виданий юридичній або фізичній особі, в залежності від того для кого Ви купуєте сертифікат.

Вартість доменного сертифікату становить всього 78 гривень.

Сертифікат на домен Ви можете замовити з панелі управління, вибравши відповідний пункт у меню. Сертифікат відправляється протягом 3-5 днів з моменту надходження оплати за нього. Доставка сертифіката здійснюється Укрпоштою в межах України за вказаною Вами адресою.

У випадку втрати доменного сертифікату Ви можете замовити новий.

Також пропонуємо замовити SSL сертифікат, необхідний для шифрування каналу зв'язку між браузером користувача та вашим сайтом. Це особливо важливо, якщо для роботи з Вашим сайтом користувачам потрібно вводити будь-які ідентифікаційні дані - логін і пароль, особисту інформацію, а також вводити конфіденційну інформацію, наприклад, про кредитні картки. Турбота про безпеку позитивно впливає на ранжування пошуковими системами і довіру користувачів.

Domain certificate example Образец сертификата
Онлайн чат :) x

Будь-ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись