Партнерська програма

Якщо Ви хочете заробляти разом з нами Ви можете брати участь в нашій партнерській програмі. Розмістіть унікальне партнерське посилання на своєму веб-сайті чи будь-де в іншому місці у вигляді банера або гіперпосилання.* В результаті, Ви отримаєте 50 грн з кожного домена зареєстрованого за вашим посиланням і 250 грн за кожного нового реселера.**

Коли клієнт переходить за партнерським посиланням, ми записуємо в його браузер cookie параметр. При покупці домену користувач за цим параметром буде ідентифікований як залучений Вами. Якщо відсутній параметр cookie (інший браузер, інший комп'ютер, перевстановлена система), клієнт не може бути ідентифікований як Ваш.

Ваше унікальне партнерське посилання та банер Ви можете отримати в особистому кабінеті.


Увійти в партнерський акаунт:

Забули пароль? Реєстрація партнера

* Розповсюдження цього посилання НЕ дозволяється за допомогою масової поштової розсилки (spam), автоматичних додаткових вікон, (pop-up), та інших способів, при яких не вимагається згода клієнта.

** Ви не отримаєте прибуток, якщо Ви купуєте домен через Ваше партнерське посилання. Крім того, реселлер не отримає прибуток від доменів, придбаних клієнтами через партнерське посилання.

Онлайн чат :) x

Будь-ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись