Продовження доменного імені

Доменне ім'я сайту*
Термін продовження*
ПІБ*
Ваш телефон
E-mail*
Ви є:
Спосіб оплати
Поля відмічені "*" є обов'язковими для заповненняОднією з найважливіших для наших постійних клієнтів послуг є продовження домена. Здавалося б, така проста процедура, однак навіть в ній ми маємо серйозну перевагу в порівнянні з конкурентами. Полягає вона в автоматизації процесу.

Якщо більшість інших власників доменних зон змушені здійснювати продовження вручну, що може вимагати тривалого часу, у нас все проводиться автоматично за допомогою програмного забезпечення. Іншими словами, термін між процедурою і результатом мінімальний і не перевищує декількох хвилин.

Зручність у деталях

Якщо ви вперше проходите реєстрацію доменного імені, і не знаєте, що таке продовження, ви зможете отримати всю необхідну інформацію на нашому сайті. Фактично це те саме оновлення підписки на журнал - після закінчення терміну оплати необхідно оформляти її заново. Ключовою нашою перевагою є простота і швидкість, з якою ви можете продовжити домен. Досягається вона завдяки:

  • - автоматизації процесу за допомогою програмного забезпечення;
  • - короткій і зручній формі, заповнити яку можна за 1 хвилину;
  • - різноманітними способами оплати, серед яких ви зможете знайти зручний саме для вас.

Наші клієнти зуміли переконатися в цих перевагах. Спробуйте і ви.

Ціна питання

Вартість наших послуг повинна порадувати навіть найвередливіших користувачів - в порівнянні з найбільшими гравцями ринку ми пропонуємо дуже адекватні розцінки і значно кращу якість. Якщо ви не володієте широкими фінансовими можливостями, але бажаєте відкрити свій сайт, оптимальним варіантом буде пройти реєстрацію доменного імені у нас.

Всі наші послуги коштують дуже дешево. Постійним клієнтам, що замовляють на тривалі періоди, надаються знижки. З нами продовжити домен на будь-який термін можна швидко і зручно, без будь-якої метушні і технічних проблем.

Онлайн чат :) x

Будь-ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись