Політика конфіденційності

1. Загальні положення:

1.1. Угода про конфіденційність встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття Персональних даних Замовників, які отримує ТОВ "ОН-ЛАЙН" та/або ТОВ Он Лайн (далі Реєстратор), яким належить сайт bestname.ua, від Замовників послуг згідно з договорами, у тому рахунку, публічної оферти. Ця Угода є невід'ємною частиною Договорів, згідно з якими надаються послуги.

1.2. Для того, щоб Замовник отримав одну та/або кілька разом послуг, зокрема, але не виключно: отримання спектру послуг з підтримки доменного імені зобов'язаний висловити свою повну згоду з умовами цієї Угоди про конфіденційність. Факт отримання послуг від Реєстратора означає повну згоду з умовами цієї Угоди.

1.3. Замовник не має права користуватися послугами Реєстратора, якщо він не згоден з умовами цієї Угоди, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати Угоди з Реєстратором, або не є уповноваженою особою компанії.

1.4. У разі отримання Замовником послуг від Реєстратора, Замовник дає свою однозначну згоду з умовами цієї Угоди про конфіденційність та надає Реєстратору право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані Замовника та/або уповноважених осіб на умовах цієї Угоди.

1.5. Реєстратор не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання та розкриття персональних даних Замовника третім особам, які не перебувають у власності або в управлінні Реєстратора, та фізичними особами, які не є працівниками Реєстратора, навіть якщо Замовник отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою сайту Реєстратора або розсилки.

1.6.Замовник визнає, що у разі недбалого ставлення Замовника до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та персональних та інших даних Замовника. Реєстратор не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

2. Які особисті дані можуть збиратися.

Реєстратор збирає особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії. Також Реєстратор може збирати іншу інформацію:

- IP-адреса Замовника;

- інформація про помилки роботи ресурсу.

Вся інформація збирається Реєстратором як є і не змінюється в процесі збору даних.

3. Яка інформація Замовника використовуватиметься Реєстратором.

Реєстратор має право використовувати Замовника ім'я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти. Реєстратор має право відображати ім'я, прізвище, по-батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії на сайті bestname.com.ua. Реєстратор має право використовувати вашу контактну інформацію, щоб обробляти розсилку, а саме повідомляти Замовника про нові можливості, акції та інші новини bestname.com.ua. Замовник завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією, написавши повідомлення представникам Реєстратора.

4. Умови надання доступу до бази даних.

Реєстратор не передає персональні дані третім особам, за винятком випадків, передбачених нижче. Замовник згідно з Угодою про конфіденційність дає право Реєстратору розкривати персональні дані Замовників третім сторонам, які надають Реєстратору послуги, зокрема, але не виключно обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для Замовника інформацію лише у випадку, якщо вони надають послуги Реєстратору та лише ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних без згоди Замовника або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

- За обґрунтованими запитами державних органів, які мають право витребувати та отримувати такі дані.

- У тому випадку, якщо, на думку Реєстратор, Замовник порушує умови цієї угоди щодо конфіденційності та/або інших договорів та угод між Реєстратором та Замовником.

5. Як змінити/видалити особисту інформацію про Замовника.

Персональні дані Замовника зберігаються протягом трьох років з моменту припинення Договору.

6. Контактна адреса для бізнесу у разі виникнення запитань.

У разі виникнення запитань, побажань, скарг щодо інформації, яку Ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною інформацією: billing@bestname.com.ua.

Замовнику за письмовим запитом та при пред'явленні документа, що встановлює його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації про місцезнаходження бази даних.

7. Захист інформації, що збирається.

Реєстратор робить всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які Реєстратор збирає, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні з-за меж корпоративної мережі Реєстратора. Лише ті працівники Реєстратора, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібний доступ до особистої інформації Замовників, мають доступ до інформації про Замовників. Усі співробітники, які мають доступ до інформації про Замовників, підписали Угоду про нерозголошення інформації третім сторонам про Замовників.

8. Зміни в угоді про конфіденційність.

Ми можемо змінити умови угоди про конфіденційність. У такому разі ми замінимо версію на сторінці умов на офіційному сайті Реєстратора. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Реєстратор захищає інформацію про Замовників.

Всі зміни до угод набирають чинності з моменту їх публікації. Отримуючи послуги від Реєстратора, Замовник підтверджує однозначну згоду з новими умовами угоди про конфіденційність у редакції, що діє на момент використання Замовником послуг.

Реєстратор не несе відповідальності за збитки або збитки, які зазнав Замовник або треті особи внаслідок помилкового розуміння чи нерозуміння умов Угоди про конфіденційність, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

9. Додаткові умови.

У разі, якщо будь-яке положення угоди про конфіденційність, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається спірним законом, або недійсним, це не вплине на інші положення, що не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконане, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим тією мірою, якою це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

Замовник має права передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI.

Ця Угода про конфіденційність поширюється на Замовника з моменту отримання послуг від Реєстратора та діє доти, доки зберігається будь-яка інформація про Замовника, в тому числі персональних даних.

Онлайн чат :) x

Будь-ласка, виберіть відділ, до якого Ви б хотіли підключитись